Saarte turismiettevõtjad said turundus-projektile toetuse (1)

Ettevõtluse arendamise sihtasutus (EAS) rahastab turismiturunduse meetmest projekti “Rändaja teekonnad Saaremaal ja Hiiumaal”, mis toob täiendavat raha mõlema saare turundamiseks välisturgudel.

SA Saaremaa Turism esimees Angela Nairis ütles, et turismiettevõtete ühendused teostavad kolme aasta jooksul turundustegevust kokku ligikaudu 2,1 miljoni krooni eest, millest EAS annab 1,5 miljonit krooni.
Turundustegevust teostatakse nii Saaremaa kui ka Hiiumaa huvides. Projekti partnerid sõlmisid vastava koostöölepingu eelmise aasta sügisel ja on ühist turundustegevust ellu viinud juba 2009. aasta algusest, osaledes koos välismessidel.

Nairise sõnul on plaanis mitmetel välismessidel saari tutvustada uue messikujundusega, korraldada saari tutvustavaid reise erinevate riikide reisikorraldajatele ja ajakirjanikele, välja anda sisukam ja mahukam Saaremaa reisijuht ning täiendada Hiiumaa kodulehekülje võõrkeelset osa. Lisaks valmivad mitmesugused jagatavad materjalid – flaierid, kaardid jne.

“Tuleb vaid loota, et organisatsioonidel jätkub jaksu kõik plaanitu kvaliteetselt ellu viia ja need tegevused täidavad oma eesmärki, tuues maakonda üha enam turiste valitud sihtturgudelt,” sõnas Angela Nairis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)