Naisjuht põrutas taksole sisse (19)

Naisjuht põrutas taksole sisse

SÕIDUD SÕIDETUD: Selle takso sõidud on sõidetud.

Kolmapäeva õhtul kella 20 ajal sattus Kuressaares Torni tänaval avariisse peateel sõitnud takso, kui kõrvalteelt tulnud sõiduauto talle teed ei andnud ja otsa põrutas.

Taksojuht Arvi Halliku sõnul sõitis ta Torni tänavat pidi Vallimaa poole ehk siis mööda peatänavat, kui üks naisterahvas tuli oma autoga Rohu tänavalt ja tõenäoliselt ei märganud peateel liikuvat sõidukit.

“Ja täie lauluga siis sõitsime ninapidi kokku,” meenutas juhtunut taksojuht, lisades, et õnneks keegi selles avariis vigastada ei saanud.

Sündmuskohale tulnud politsei tuvastas, et avarii osapooled on kained ning kuna keegi viga ei saanud ja avarii põhjustanud naine tunnistas oma süüd, pöördusid asjaosalised kindlustuse poole.

“Minu auto läheb mahakandmisele,” ohkas taksojuht, kellele see auto oli ainus elatusallikas ja kes loodab, et tal õnnestub siiski uus auto saada.
Väike avarii juhtus eile hommikul ka Kuressaare ametikooli parklas. Sõiduauto Fiat tagurdas otsa parklas seisnud Hyundayle. Inimestest keegi kannatada ei saanud ja asjaosalised pöördusid kindlustusse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 41 korda, sh täna 1)