Juhtkiri: Koolileht on oluline

Seda, et paberil ajalehed kaovad ning lood-uudi-sed internetti kolivad, on räägitud juba aastaid. Siiski pole see veel juhtunud ja karta on, et ei juhtu niipea, kui üldse. Ning kui peaks juhtuma, siis esimestena muutuksid virtuaalseks just väikese tiraažiga ja siseringi väljaanded.

Kool on kindlasti rohkem kui üks maja, kus 12 aastat pea iga päev käiakse. Kooliga jääd sa seotuks elu lõpuni. Tervitad tänaval vanu õpetajaid, laulad kaasa kooli hümni või kannad sõrmes lõpusõrmust. Kindlasti tekitab omamoodi tunde ka see, kui saad oma kooli lehte käes hoida. See on samuti osa kooli identiteedist.

Hea on kuulda, et Kuressaare gümnaasium annab jätkuvalt välja tublit ja tugevat koolilehte. Kevadel ei suudetud võtta vastu otsust leht vaid internetis levima jätta. Vastasel juhul ei oleks enam olemas neid kuute lehekülge, mida loeb õpilane koolis, loevad kodus ema ja isa ning vanaemagi veab näpuga järge, et lapselapse nime leida. Vilistlanegi võtab lehe ja uurib, palju asjad aastatega muutunud on.

Koolileht on osa kooli näost ja eksistentsist. Oma Saare poolt palju õnne Meie KG-le!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 39 korda, sh täna 1)