Täiskasvanute gümnaasiumi aasta õpetajaks valiti Anu Rannama (6)

Täiskasvanute gümnaasiumi aasta õpetajaks valiti Anu Rannama

KÄEPIGISTUS ÕPILASTE LEMMIKULE: Anu Rannamad õnnitleb KTG direktor Ly Kallas.

Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi (KTG) õpilased valisid oma kooli aasta õpetajaks Anu Rannama, keda õnnitlesid esmaspäevasel õpetajate päeval nii koolipere kui ka KTG pikaaegse sponsori Saaremaa Spa Hotellide esindajad.

KTG direktor Ly Kallas rääkis Oma Saarele, et aasta õpetajat valiti koolis juba kuuendat korda, kuid sel aastal sai esmakordselt otsustavaks üksnes õpilaste arvamus.
Kõige rohkem hääli kogus täiskasvanute gümnaasiumi kauaaegne matemaatikaõpetaja Anu Rannama, kes on õpilaste hinnangul äärmiselt mõistev, kannatlik ja abivalmis inimene.

“Lisaks omaenda perele jätkub Anu Rannamal palju soojust ja tähelepanu nii õpilastele kui ka kolleegidele,” iseloomustas Ly Kallas tänavust KTG aasta õpetajat.
Kallase sõnul ei ole Anu Rannama tuntud ja hinnatud ainult täiskasvanute gümnaasiumis, tema juures käivad juba aastaid end matemaatikas täiendamas ka päevakoolide õpilased.

KTG aasta õpetajat olid esmaspäeval õnnitlemas ja kinkekaarti üle andmas ka kooli pikaaegse toetaja Saaremaa Spa Hotellide esindajad. Kooli direktor Ly Kallas tänas Anu Rannamad KTG oma graafilise lehega.
Täiskasvanute gümnaasiumi lõpuklasside esindajad kinkisid aga kõigile õpetajatele pidupäeva puhul mereteemalise pildi, et see õpetajate toa seinal rahustavalt mõjuks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)