Kuhu minna

Reede, 2. oktoober

KINO
Divas kl 20 M-Komando. Kogupere-animafilm. Film eesti keeles. Pilet 50.–
Kuressaare gümnaasiumis kl 13 dokumentaalfilm Põlevad piirid. Kohal on ka filmi autor Juhan Aare, kes on nõus vastama vaatajate küsimustele.

ÜRITUS
Kopli ja Töökoja tänava ristmikul toimub kl 17 tutvumine Venekülaga. Küla ajaloost räägivad praegused ja põlised elanikud Leida Pohl, Tiiu Villsaar jt.

NÄITUS
Ajamaja galerii kl 16.30 Ajamaja sünnipäevale pühendatud Natali Pahapilli näituse “Säästunäitus” avamine. Muusikalist meeleolu loob sünnipäevaüritusel Jarmo Moilanen marimbal ja Kessu kohvik pakub pidupäevakringlit.

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk.
Club Privilege’is DJ Jaan Naadel.
Mönusas Villemis Mõnus Villem otsib superstaari.
Luciferis DJ Mikk Saarela.

Laupäev, 3. oktoober

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Sakla klubis kl 13 luulepäev Sakla luule. Kohal luuletaja Contra. Oma luuletusi esitavad ka Boniflex, Helena Läks, Ruta Kukk, Kosmopoliit, Kaisa Kuusk. Osavõtutasu 25 krooni. Eelregistreerimine heaonolla@gmail.com või tel 56 935 436. Luulepäeva afterparty Kabjaplagin algab kl 21 Maasi hobusetallis Orissaares. Plagistavad DJ Paap, DJ Marja, DJ Madstandman, DJ Tru_2, Pama. Osavõtt 50 kr.
Kuressaare kultuurikeskuses kl 13 – Kuresaare linna pensionäride ühendus kutsub eakaid rahvusvahelisele eakate päevale. Tantsuks mängivad-laulavad Uno Kaupmees ja Sõbrad.
OÜ NAMSET Auto esinduses Kihelkonna mnt 8A kl 10–15 Suur Perepäev. Palju sooduspakkumisi ja võimalus võita reisiauhindu Topautolt, Topliisingult ja Wris Reisibüroolt.

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuse I korrusel avatakse kl 15 loodusfotonäitus “Juhuhelenduslaigud”, mille autorid on kolm tartlast, kolleegi ja hobifotograafi Diana Pärn, Edgar Karofeld, Sulev Kuuse. Näituse avamisel on kohal Edgar Karofeld.

TANTS
Divas DJ Ahto Kruusmann (raadio Uuno).
Lucifer suletud.
Mönusas Villemis Endri & Restart.
Club Privilege’is DJ Kallaste.
Suure Tõllu puhkekülas kl 19 ans Kihnu poisid. Pilet 75 kr eelmüügis kohapeal. Info telefonil 45 45 404.

SPORT
Kuressaare linnastaadionil kl 14 FC Kuressaare vs Paide Linnameeskond. Publikumäng. Pilet 25.–/10.–


Filmitutvustus

M-Komando/G-Force
Kogupere-animafilm
Kinos Diva 2.10 – 8.10

Filmimaailma edukaim produtsent Jerry Bruckheimer (”Kariibi mere piraadid”) toob vaatajate ette oma esimese 3D-filmi. Igas vanuses vaatajaile mõeldud koomiline seiklusfilm ”M-Komando” jutustab uusimast etapist valitsuse salajases programmis treenida loomi, keda kasutatakse spionaažitööl. M-Komando on tehnika viimase sõnaga varustatud eriüksus, mille nime esimene täht tähendab… merisiga!

Rühma juhib Darwin, keda huvitab võitmine iga hinna eest. Talle alluvad lõhkeaineteekspert Karmauh, kelle lemmiktegevus on igasuguste asjade õhkulaskmine, võitluskunstide ekspert Juarez, kelle kena välimuse varjus pesitseb kartmatu sõdalane, luurespetsialistist kärbes Pori ning prillipapast mutt Prillu, rühma arvuti- ja infospetsialist. Tulemuseks on peadpööritavas tempos kulgev lugu, mis tõestab, et maailm vajab kangelasi.

Filmis räägitakse eesti keeles, oma hääled on tegelaskujudele andnud Tõnn Lamp, Marika Korolev, Ivo Eensalu, Sergo Vares, Tiit Sukk, Elisabet Tamm, Hans Kaldoja, Tarmo Hints, Anne Reemann, Tõnu Mikiver jpt. Dublaažirežissöör on Veiko Anvelt ja dublaaž valmis stuudios Orbital Vox, kes on varem eesti keelde pannud sellised filmid nagu ”Jääaeg 2”, ”Jääaeg 3”, ”Ratatouille”, ”Garfield 2”, ”Wall-E”, ”Jahihooaeg”, ”Autod”, ”Charlotte koob võrku”, ”Välk” ja ”Üles”. Filmi pikkus 1 t 29 min.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)