Mai Takkis: ma ei ole korruptant (21)

Kuressaare linnavalitsuse rahandusnõunik ja Saaremaa Gol-fi prokurist Mai Takkis kinnitas, et ei näe mingit korruptsiooni selles, et on ka volikogu esimehe ja golfifirma nõukogu liikme Toomas Takkise abikaasa.

“Et juhuslikult on perekonnas kaks tegusat inimest, kes kannavad ühte perenime, siis inimestel tekib tunne, et seal on midagi ebaeetilist või korruptiivset – miks mitte, inimestel saavad tekkida igasugused tunded,” rääkis Takkis eile Kadi raadio saates “Keskpäev”. “Ma ei näe midagi ebaeetilist selles, et juhuslikult on abielus Mai ja Toomas Takkis.”

Mai Takkis võttis sõna vastuseks Kuressaare linnavolikogu revisjonikomisjoni esimehe Lea Kuldsepa sõnavõtule, kus viidati komisjoni seisukohale, et “ei ole õiglane, kui prokuristiks määratakse golfifirma nõukogusse kuuluva Toomas Takkise abikaasa. Arvestades Mai Takkise õigusi, on see ebaeetiline, et ühe pere inimesed on selliste asjade otsustamise juures”.

Sama ütles Kuldsepp ka neljapäevases “Keskpäeva” saates. Mai Takkise sõnul võib Kuldsepa rünnaku põhjus olla IRL-i liikme Toomas Takkise kandideerimine linnavolikokku. Kuldsepp ise kandideerib volikokku Keskerakonna nimekirjas.

“Kuidagi hästi naljakas on, et kasutades ära perekondlikke suhteid ja loopides teistele inimestele pori näkku, oleks õige viis kandideerida ja õige viis oma häid külgi näidata,” sõnas Mai Takkis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 183 korda, sh täna 1)