Elektrikatkestus tabas sanatooriumi ootamatult (2)

Kolmapäeval Kuressaare Sanatooriumis toimunud neljatunnine elektrikatkestus tabas firmat täiesti ootamatult, sest Eesti Energia saadetud hoiatus ei jõudnud kohale.

“See oli ootamatu tõepoolest, kuid mingit pretensiooni meil Eesti Energiale ei ole, sest oleme nendega alati hästi läbi saanud,” sõnas Saaremaa Spa Hotellide juhatuse esimees Ivar Vipp. Ta lisas, et teavitus ei jõudnud neile kohale, kuna Eesti Energia oli selle saatnud veidi valel aadressil.
Saaremaa Valsi hoones tegutsev hambaarst Sergei Bortnikov pidi kabineti ukse taga ootavatele patsientidele kell 9 nõutult teatama, et ei saa nende hambaid ravida, sest elektrit pole.

“Me lihtsalt ei saanud oma tööd teha, panime asjad kokku ja läksime uurima, mis lahti,” ütles Bortnikov. “Nõutu oli restorani peakokk, kelle ahjud ei töötanud, seisma jäi pesumaja, kogu elu seisis,” kirjeldas ta.
Bortnikovi järelepärimise peale teatasid sanatooriumi töötajad, et ka neile tuli elektri kadumine kell üheksa hommikul ootamatult.
Eesti Energia Jaeäri kommunikatsioonijuht Kristjan Hamburg ütles, et Eesti Energia teavitab kõiki oma lepingulisi kliente elektrivõrgu renoveerimistööde tõttu tehtavatest plaanilistest elektrikatkestustest ligi nädal aega ette.

“Katkestuse kohta saadetakse teavitus kas kirja, e-kirja või sms-i teel, oleneb, millist kanalit klient on eelistanud,” selgitas Hamburg. Tema sõnul teavitati ka kõnealuse juhtumi korral klienti, st Kuressaare Sanatooriumi kindlasti.

“Millised allrentnikud on meie kliendil, sellist teavet me ei oma ja nende andmete kogumiseks pole meil ka õigust. Seega olnuks antud hambaarstikabineti teavitamine Kuressaare Sanatooriumi ülesanne,” lausus Kristjan Hamburg.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)