Valimiste eel: Räägime asjast (34)

18. oktoobril on taas kord kohalike omavalitsuste valimise päev. Selle nädala algusega jõudis kätte aktiivse valimisagitatsiooni aeg, mille jooksul poliitiline välireklaam on keelatud. Sellest tulenevalt võib arvata, et oma mõtete avaldamiseks hakatakse enam otsima abi lehetoimetustest.

Kuivõrd aga leheruum on piiratud ja ka valimiskampaania ajal läheb muu igapäevaelu omasoodu edasi, oleme toimetuses kokku leppinud teatud põhimõtted valimiste kajastamiseks. Sõltumatus ajalehes saavad erakondade ja valimisliitude kandidaadid sõna võimalikult võrdsetel tingimustel. Seega ei saa valimistulemuste selgumiseni lehe arvamuskülgedel oma artikleid avaldada ükski Saare maakonnas volikogusse kandideerija.

Oma Saare toimetus tahab, et valijad saaksid tutvuda volikogudesse pürgijate lubadustega. Seetõttu esitame volikogude kandidaatidele küsimusi kohaliku elu edendamise eelkõige kõige põletavamatel teemadel.
Siinkohal kutsume ka lugejaid oma küsimusi esitama – et me räägiksime lehes sellest, mis teid tõeliselt huvitab. Tänasest alates nädala jooksul on teie küsimused oodatud toimetusse kas posti, telefoni või e-kirja teel.

Meie aadress on Tallinna 9, Kuressaare 93819; telefon 45 30 200 ja e-post omasaar@omasaar.ee . Loodame kõigi lehelugejate aktiivset osalemist!
Kindlasti avaldame leheveergudel kandideerijate nimekirjad, sealt edasi on kandidaatide reklaamimine nende oma mure.

Seekordsete valimiste eel on kõlama jäänud, et edukuse tagab valimistel deviis “Räägi asjast!”. Püüame teie abiga siis justnimelt asjast rääkidagi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 45 korda, sh täna 1)