Kuressaare hakkab Facio Ehituse peale kurjaks saama (7)

Kuressaare linnavalitsus ei ole rahul 5. lasteaia ehitustööde senise käiguga, kuna AS Facio Ehitus on ehitustööde graafikust maha jäänud.

 “Meie sõnum Faciole on olnud see, et tuleb täita lepingut, ja kui lepingut ei täideta, siis tuleb leping katkestada,” ütles Oma Saarele Kuressaare abilinnapea Urmas Sepp.
“Me ei ole rahul sellega, et ehitaja ei järgi enda poolt koostatud ehitustööde graafikut ja oleme sellest korduvalt ka töövõtjale teada andnud,” lisas Sepp.
Tema kinnitusel on linnavalitsus juba saatnud ehitusfirmale ka ühe ametliku hoiatuse seoses lepingu võimaliku lõpetamisega.

Poolteist kuud tagasi sõlmitud lepingus näidatud ehitustööde graafikust on Facio Ehitus praegu oluliselt maha jäänud.
“Poolteist kuud on olnud väga ilusat ehitusilma, aga pärast lepingu sõlmimist ei teinud firma objektil kuu aja jooksul ühtegi liigutust,” rääkis Urmas Sepp. “Facio esindajad on meile öelnud, et teevad kõik tähtaegselt ja kvaliteetselt, aga asjade senine käik ei ole meid veennud, et see asi nii läheb.”

Facio Ehituse tegevdirektor Riho Kalve teatas Oma Saarele, et ehitustööd Kuressaare 5. lasteaia ehitusel pidid graafikujärgselt algama 2. septembril.
“Varasem aeg oligi planeeritud ehitustööde ettevalmistusele, planeerimisele ja projektlahenduste läbitöötamisele,” lisas ta.
Lammutustööd algasid täpselt graafikus ettenähtud ajal, 2. septembril. Edaspidi jätkuvad tööd graafikujärgselt, võimalikud muudatused graafikus kooskõlastatakse jooksvalt vastavalt tööde iseloomule, lubas Kalve.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)