Politseikoer püüdis kinni metsa pagenud alaealise autojuhi (12)

Politseikoer püüdis kinni metsa pagenud alaealise autojuhi

Pilt on illustratiivne.

Politsei loobus pühapäeval peitusemängust metsa jooksnud alaealistega ja noormehed lasti kinni püüda nende kannule saadetud politseikoeral.

Lugu algas pühapäeval kell 17.40 Kärla vallas Kuressaare–Kihelkonna maanteel, umbes kümme kilomeetrit Kuressaarest, kui politseipatrull andis peatumismärguande tumesinisele Opel Calibrale.

“Sõiduk küll peatus, aga kaks selles olnud inimest jooksis metsa,” rääkis Kuressaare politseijaoskonna vanemkomissar Aare Allik Kadi raadiole. Politsei otsustas peitusemängule mitte aega raisata ning välja kutsuti teenistuskoera juht koos koeraga. “Koera abiga need isikud ka tabati,” ütles Allik, kelle sõnul osutus sõiduki juhiks alaealine, politseile varasemast tuttav isik, kel puudus sõidukijuhtimisõigus.

Sel nädalavahetusel oli kinnipeetud alaealiste arv politseijuhi sõnul suur, ka oli kaebusi noorte ja alaealiste käitumise kohta sel nädalavahetusel rohkem kui tavaliselt.
Kokku toimetati politseijaoskonda 18 inimest ja nendest kaheksa olid alaealised. Politsei arestimajja viidi kainenema seitse inimest, neist üks alaealine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)