Kolm Torgu valla teelõiku sai mustkatte (6)

Kolm Torgu valla teelõiku sai mustkatte

KAUA TEHTUD KAUNIKENE: Volikogu esimees Mihkel Undrest ütles, et surnuaia tee kordategemine oli vallal ammu plaanis ja selleks tuli kolm aastat raha koguda.

Neljapäeva hommikul oli Sõrve poolsaare elanikel ja külalistel põhjust rõõmustada, sest OÜ Hiiu Teed lõpetas tööd, mille tulemusena sai mustkatte alla kolm Torgu valla teelõiku. Teetööd läksid vallale maksma ligikaudu pool miljonit krooni.

Torgu vallavolikogu esimees Mihkel Undrest ütles Oma Saarele, et mustkatte sai teiste hulgas Jämaja surnuaia tee.
“See on valla jaoks oluline teelõik, mida kasutavad väga paljud inimesed, kes käivad kirikus või surnuaias haudu korrastamas,” rääkis Undrest.
Nüüd on Sõrve poolsaarel mustkatte all ka Laadla poe ja Türju teeristi vaheline lõik ja Kaavi tee algus.

“Kaavi teel tehti töid sellel osal, kus talvel oli väga raske mäest üles saada,” selgitas Mihkel Undrest. “Kui kõik hästi läheb, siis on ehk paari aasta pärast võimalik ka ülejäänud osa Kaavi teest mustkatte alla viia,” avaldas ta lootust. 
Kolmele teelõigule mustkatte saamine läks Torgu vallale maksma ligi pool miljonit krooni. Volikogu esimehe sõnul kasutati selleks valla teede korrashoiuks mõeldud mitme aasta jooksul kogutud raha.

Mihkel Undrest ütles, et töid tegi sama ettevõte, kes pani 10 kilomeetrit mustkatet Lõu ja Jämaja vahelisele teele.
“Saime OÜ-lt Hiiu Teed pikaajalise koostöö tulemusena väga hea pakkumise ja nad tegid pärast suurte teede lõpetamist ka valla teed korda,” kinnitas Undrest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 50 korda, sh täna 1)