Krimi

Tabati järjekordne roolijoodik
26. augustil kell 10.53 pidas politsei Kuressaares Aia tänaval kinni sõiduauto Honda Accord, mida juhtis purjus 1965. a sünd mees. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Pargipingilt ja kontorist varastati
28. augustil kell 13.15 teatati politseile, et Kuressaares on pargis pingilt varastatud naisterahva käekott, milles oli rahakott sularahaga, võtmed ja muud esemed. Kahju on selgitamisel.
Samal päeval varastati ajavahemikus kl 11 kuni 20 ühest Kuressaare asutusest sülearvuti Intel ja toiduaineid. Kahju suurus on avaldaja hinnangul 10 015 krooni. Politsei algatas mõlema juhtumi uurimiseks kriminaalmenetluse.

Käidi sees
Ööl vastu 28. augustit lõhuti Kuressaares Pihtla teel asuva asutuse aken ning roniti sealtkaudu omavoliliselt sisse. Esialgsetel andmetel ruumidest midagi varastatud ei ole.
Samal päeval murti sisse Kuressaares Allee tänaval asuvasse kohvikusse ning varastati alkoholi. Politsei on ka nende juhtumite uuri-miseks algatanud kriminaalmenetluse.

***

Lisaks registreeriti nädalavahetusel 20 väärtegu, neist 14 liiklusseaduse rikkumised. 14 seaduserikkuja hulgas oli kaks joobnud juhti ja neli kiiruseületajat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)