Anu Vares juhib Oma Saare ja Kadi uudiseid (10)

Alates tänasest töötab ajalehe Oma Saar ja Kadi raadio uudistetoimetuse juhina Anu Vares. Veebruaris Saare maavanema nõuniku kohalt koondatud ning seejärel nii ajalehes kui ka raadios töötukassa kaudu praktikal olnud Vares on Oma Saare ja raadio Kadi tegevjuhi Gunnar Siineri sõnul parim valik seda tööd tegema.

“Anu on suurepärane organisaator ja hea suhtleja,” märkis Siiner. Uue uudistejuhi peamiseks tööks kujuneb ajalehe ja raadio uudistetoimetuste organisatoorne külg ja koostööd puudutav aspekt. Lisaks on Siineri sõnul vaja veidi elu sisse puhuda Oma Saare veebiväljaandele.

Anu Vares ise usub, et uude ametisse asumine on lihtsam tänu neli kuud kestnud praktikale. “Loodetavasti õnnestub mul Kadi raadio ja Oma Saare uudistetoimetuse vahelist sünergiat suurendada, et kuulajate ja lugejateni jõuaksid jätkuvalt kiired ning kvaliteetsed kohalikud uudised,” märkis Vares.
Senine Oma Saare uudistejuht Ain Lember keskendub rohkem põllumajanduse ja maaelu teemadele.

“Lugejatele peaks see olema hea uudis, sest seni on maaelu olnud meil suhteliselt tagasihoidlikult esindatud, nüüd peaks see viga parandatud saama ja leheveergudele hakkab senisest rohkem jõudma ka põllumajanduse teemasid,” rääkis Gunnar Siiner.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)