ML Autoservice avas uue värvimistöökoja

ML Autoservice OÜ avas Kuressaares Pikal tänaval asuva veoautokeskuse juures uue, kaasaegse ja euronõuetele vastava autokereremondi ja värvimistöökoja.

“Nõudlus oli olemas ning tegime selle oma klientide paremaks ja kiiremaks teenindamiseks,” ütles veoautokeskuse ja värvimistöökoja juhataja Jaanus Vanem Oma Saarele.
Autodele ja mootorratastele mõeldud kerevärvimistöökojas on olemas kõik autoremondiks vajalikud seadmed ning ka elektrooniline keremõõtesüsteem.

“See võimaldab avariijärgset autot väga täpselt ära mõõta ning selle süsteemi abiga saab masinat paremini ja täpsemalt taastada,” ütles Vanem, selgitades, et kuigi avariilisi autosid mõõdetakse pigem kindlustusfirmade jaoks, saab ettevõte pakkuda tänu süsteemile kindlustunnet ka näiteks kasutatud auto ostjale.

“Kui inimene tahab osta kasutatud auto, tuleb ta sellega siit läbi ja me saame öelda, kas auto on teinud läbi mõne suurema avarii või mitte,” rääkis Vanem.

Ta lisas, et ehkki tänapäeval ei olegi see nii oluline, kas auto on avarii läbi teinud või mitte, sest väga suur protsent autodest, mis liikleb, on kas suure või väiksema avarii läbinud. “Iseküsimus on see, kuidas auto taastatud on,” märkis Vanem.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 82 korda, sh täna 1)