Tüli Aivar Mäega inspireeris turunduskampaania (28)

Saaremaa ooperipäevade esinejate majutamise pärast Eesti Kontserdiga tekkinud tüli inspireeris Saaremaa Spa Hotelle (SSH) looma eripaketti nimega “Aitäh, Aivar! Superhinnaga Saaremaale!”.

“Meie uued ja vanad kliendid, kutsume Teid südamlikult külastama meie “sanatooriume”. Seoses sügise saabumise ja langeva temperatuuriga ei saa me garanteerida majutust looduses “põõsa all” või “romantilises telgis”, kuna tekib külmetusoht. Seevastu kiiremad saavad aga avastada meie Rüütli nimelise “pioneerilaagri”. “Aitäh, Aivar” erihinnad kehtivad kõigides meie majades (kirjapilt muutmata – toim),” kirjeldab SSH oma koduleheküljel.

Reklaamis otseselt küll ei nimetata Eesti Kontserdi juhi Aivar Mäe nime ega ooperipäevi, kuid märgitud on, et “meie ei tee ooperit, aga kutsume Teid nautima neljapäevast kuni pühapäevani imeilusat salongimuusikat!”
Oma Saar kirjutas eelmisel nädalal, et Kuressaare Sanatooriumi juhid ootavad siiani Saaremaa ooperipäevade korraldajalt tasu esinejate majutamise eest ning nõuavad Aivar Mäelt vabandamist ütlemiste pärast, kus spaahotelle süüdistati petmises.

Tüli lahvatas pärast ooperipäevi, kui Mäe kurtis, et esinejad pidid pidevalt ööbimiskohti vahetama ning osa neist ööbis sootuks teistes majutuskohtades.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)