Kuhu minna

Teisipäev, 18. august

KINO
Diva kl 18.40 ja kl 20.40 Brüno. Komöödia. Alla 14-a keelatud. Pilet 50.–

Kolmapäev, 19. august

KINO
Diva kl 17.40 ja kl 19.40 Brüno. Pilet 50.–

KONTSERT
Arensburg Boutique Hotel & Spa kl 20 Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane – Lugude õhtu. Need kaks meest on koos musitseerinud juba 12 aastat. Esimese “tosina” täitumise tähistamiseks esitavadki mehed kahekesi oma lugusid Saaremaal, Arensburgi Päikeseterrassil. Samas annab see hubane muusikaline koosviibimine aimu lihtsast tõest, et masinad ei tee lugusid, masinatega võib lugusid muuta. Aga lood peavad lihtsalt kitarriga mängides ja lauldes või rääkides lood olema! Kontserdipileti hinnaks on 150.– Kohtade broneerimine tel 45 24 707.

TANTS
Diva tasuta sissepääs. DJ Kristjan Lillimägi.
Veski trahter kl 20 rahvuslik elav muusika. Tasuta.


Ürituse eelinfo

Eeloleval laupäeval toimub juba viiendat korda Valjala Väike Väle Velo – sportlik ja tervislik ratta- ja perepäev igas vanuses lastele, nende vanematele, vanavanematele ja vanavanavanematele. Suurimat osalevat peret ootab üllatus!

Sellel aastal panema suuremat rõhku rattasõidu turvalisuse propageerimisele ning seda siis koostöös maanteeameti ja politseiga.
Plaanis on jällegi päris palju erinevate vanusekategooriate võistlusi ratastel ja ratastega, ka hularõngastega teatevõistlus. Toimub liiklusteemaline viktoriin ja tegevust on muudki. Kohale on lubanud tulla Limpa – temal on alati sõpradele üllatusi varuks.

Kohtume 22. augustil Valjala põhikooli staadionil kell 11.
Kiiver pähe ja sadulasse! Auhinnad ootavad!

Sille Lapp

Tulge Mustjala pulma!
22. augusti õhtul kell 19 mängitakse Mustjala Mõisa pargis taas Mustjala pulma. Näha saab vanu pulmatantse, kombestikku ja palju nalja.
Pulmad kestsid Mustjalas vanasti 2–3 päeva. Esimesel päeval pidutseti pruudi, teisel peiu kodus, kolmas päev oli nn vaga pulm ja õhtul mindi lahku – kõik see on iseloomulik ainult Mustjala pulmale.

Meie pulmaetendus kestab umbes 1 tund. Saab kaasa laulda, tantsida ja mängida. Lisaks pulmalistele esinevad külalised Rakverest – segarahvatantsurühm Tarvanpää.

Pilet etendusele maksab 25 kr, õpilastel 10 kr ja koolieelikud saavad sisse tasuta. Pärast pulmaetendust süütame lõkke ja jätkame tantsuõhtuga. Avatud on puhvet.
Olete kõik oodatud vaatama, kuulama ja kaasa laulma-tantsima!

Reine Vinter
Mustjala rahvamaja juhataja

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)