Superstaaride otsijad filmisid eile saarlasi

Superstaaride otsijad filmisid eile saarlasi

PÕNEV KOGEMUS: Kui Annikat eile Kadi raadio toimetuses filmiti, leidis ta, et see on väga põnev, ning tundis end seejuures väga hästi.

Eile käis Saaremaal talendiotsimise saate “Eesti otsib superstaari” võttemeeskond, kes filmis siin saate eelvoorude vaheklippide jaoks kaht saarlasest superstaariks pürgijat. Üle Eesti filmitakse paarkümmend vaheklippi ning saarlastest jäid sõelale Annika Väälma ja Gerrit Arge.

Superstaarisaadet tegeva produktsioonifirma Ruut toimetaja Kaidi Klein ütles, et intervjueeritavad valiti välja ankeetide järgi üsna juhuslikult – laulmas neid enne kuuldud ei ole, küll aga vesteldi enne telefonitsi.
Eilseks olid saatesse pürgijad kogu Eestist saatnud 700 ankeedi ringis, kuid neid tuleb iga päev juurde. Seega ei osatud eile öelda, kui palju saarlasi kokku saatesse minemas on. Saaremaal ei ole varasematel aastatel aga eraldi filmimas käidud.

Tuntud karaokelaulja ja Kadi raadio uudistetoimetaja Annika tunnistas, et täitis osalemisankeedi superstaari saates osalemiseks ka eelmisel korral, kuid viimasel hetkel hüppas alt ära.
Ta ei tea miks, kuid kõhklus ja kahtlus oli hinges. Ka seekord oli otsus kahevahel ja ehk oleks ta saatesse minemast loobunudki, kuid siis võtsid saatetegijad filmimiseks ühendust ning nüüd on osalemine kindel.

“Proovida ju võib! Millal siis veel seda teha, kui mitte praegu?” ütles laulja. Mis saab siis, kui sa võidad? “Siis saan sellist asja teha, mida alati olen tahtnud teha sellisel tasemel,” ütles ta.
Annika plaanib eelvoorus laulda Lionel Richie’ laulu “Hello”. Ta sõnas, et pole inimene, kes end väga kiita oskab, ning kavatseb lüüa lihtsa ja loomuliku olekuga.

Teine saarlane, keda saate vaheklippide jaoks filmiti, oli Kuressaare poiss Gerrit Arge. Teda filmiti Sakla seltsimajas ning noormees tunnistas, et kuna pole varem kaamera ees esinenud, siis jäi ta intervjuus veidi napisõnaliseks.

“Siis kui bändiga mängisime, ei olnud hirmu, aga kui pidi kaamera ees rääkima, tuli väike sabin,” ütles Gerrit. Kokkuvõttes arvas ta siiski, et täitsa hästi läks. Mis bändi Gerrit teeb, saab kuulda 22. augustil Sakla kokkutulekul, siis valitakse ka bändi nimi. Igatahes on tegu rokkiva muusikaga.

“Läksin saatesse, sest tahaks laulmisega edasi minna, et äkki löön seal läbi,” avaldas ta lootust.
Saarlasi näidatakse “Eesti otsib superstaari” Pärnu eelvooru saates, mis tuleb eetrisse septembri jooksul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)