Mopeedijuht sõitis okastraati (20)

Mopeedijuht sõitis okastraati

TRAAT TEEL: Veel eile päeval oli puu küljes jupp okastraati, millega vanamemm sulges teed.

Pihtla vallast viidi kolmapäeva õhtul haiglasse mopeedijuht, kes oli sõitnud okastraati ja saanud hulgaliselt lõikehaavu.

Õnnetus juhtus kolmapäeval, 5. augustil kell 22.06 Pihtla vallas Pihtla külas, kui mopeediga mööda metsarada liikunud 21-aastane Margo sõitis okastraati ja kukkus. Mopeedijuht toimetati hulgaliste lõikehaavadega Kuressaare haiglasse ja jäeti haiglaravile.

Kui esialgu oli alust arvata, et tegemist on õnnetusjuhtumiga, siis hiljem selgus, et okastraat ei pruukinud tee peal ees olla juhuslikult, vaid selle oli sinna keegi õhtul pannud. Traat peatas sõiduki alles tagasiteel. Miks raske õnnetuse põhjustanud okastraat üle tee veeti, selgitab juba kriminaalmenetlus.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Külli Kivioja ütles Oma Saarele, et esialgu prokuratuur lisainfot jagada ei saa. “Juhtunu täpsed asjaolud selgitab välja uurimine,” lisas Kivioja.
Oma Saarele teadaolevalt pani oma värava taha metsateele okastraadi vanem naisterahvas, kes põhjendas oma tegu vajadusega rahurikkujaid noori eemale peletada.

“Mis ma teen siis, kui ma ei saa pool aastat juba magada, muudkui võristavad. Üks öösel lõhkusid ma ei tea mis asjadega siin pool neljani,” rääkis kohalike noortega konfliktis olev naine. “Tõusin voodist üles ja enam magada ei saa, pea käib ringi ja silmad on paistetanud. Kaua vana inimene kannatab!”

Naine ütles, et ta on juhtunud õnnetusest teadlik, sellest informeeris teda politsei.
Tema sõnul käidi tal eile öösel pärast õnnetust rusikaga akna pihta põrutamas ja murti ka üks aprikoosipuu puruks.

Evely Aavik, Ain Lember

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)