Kuressaare spaahotellidel on rekordiline külastatavus (5)

Kuressaare spahotellides on praegusel ajal raske leida vaba tuba. Hoolimata rasketest aegadest on juuli lõppu langeval kõrghooajal ikkagi toad välja müüdud.

Arensburgi hotellis ja spaas on käesoleva aasta juuli täituvus olnud rekordiline. Hotelli tegevjuhi Terje Nepperi sõnul on hotell praegu umbes 94% ulatuses välja müüdud. “Me oleme palju tööd teinud ja end sisse töötanud,” ütles Nepper. Vahel on tulnud mõnele kliendile ka ära öelda, kuid eraldi kohti juurde tegema ei ole Nepperi sõnul hakatud.

GO Spa on juba mitu aastat kasutanud öömaja paluvate klientide ära mahutamiseks konverentsisaale. “Olen ise ka seal maganud,” ütles GO Spa juhataja Tauri Sumberg. Viimati ööbisid konverentsisaalis tennisistid.
Sumbergi sõnul on ülisuur klientide arv juulis tavapärane. Inimeste majutamine konverentsisaalidesse on vaid hädaabinõu, kui inimesed tahavad majas ööbida, aga kohad on täis, seda võetakse tänuga ja loomulikult on siis ka hinnad teised, rääkis Sumberg.

Grand Rose SPA hotelli juhataja Renate Kilteri sõnul on sellel ajal alati palju rahvast. Hotelli juhataja ei usu jutte spaahotellide krahhist, Kilteri sõnul on nende majas kliente ikka ja hinnapoliitika sõltub paljuski kliendist endast.
Kui ei ole kõrghooaeg ja inimene oskab kaubelda, saab ta ka väga hea hinna. “Praegune aeg ei ole rasva kogumiseks,” ütles Kilter. “Tuleb lihtsalt end pinnal hoida, kuni ajad paremaks lähevad.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)