Valjalas avatakse sel kuul skatepark (10)

Valjala alevikus, lasteaia ja koolimaja vahel avatakse selle kuu lõpus skatepark, mis on mõeldud ekstreemsemat rattasporti armastavatele noortele.

Vallavanem Kaido Kaasiku sõnul on uues skatepargis olemas obstaaklid nii algajatele kui ka profimatele trikiratturitele. “Skatepark on osa meie keskuse detailplaneeringust,” märkis vallavanem, lisades, et selle ehitamisel võeti kuulda ka noorte spetsialistide nõu – et mida ja kuidas täpsemalt oleks hea teha.

“Juba ongi näha, et Valjalga on tee leidnud ka Kuressaare linna trikiratturid,” rääkis Kaasik. Põhjuseks pidi olema see, et Valjala skatepark on parem kui linna omad.
Siiski on Valjalas olemas ka oma noori, kes skateparki hoolega kasutavad. “Meil on koolis praegu 230 ning lasteaias 63 last,” märkis vallajuht.

Kokku läks skatepark maksma 600 000 krooni, sellest 500 000 saadi hasartmängumaksu nõukogult, 100 000 pani vald ise juurde.
Kaasiku sõnul läksid atraktsioonid maksma 200 000 krooni, ülejäänu kulus asfaldi, tänavavalgustuse ja muu vajaliku peale.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)