Laupäeval on Auriga keskuses suur jaanimess

Homme toimub Kuressaare Auriga keskuses kella kümnest hommikul kuni kella neljani pärastlõunal suur jaanimess.

Messil selguvad rammumees ja rammunaine, esinevad Saaremaa noortebändid, toimub näitus ja oksjon ning paljusid jaanikaupu on võimalik osta otse tootjalt ja soodushinnaga.

Korraldajate sõnul on tegemist koguperepäevaga, kus lastele on meelelahutuseks üles sätitud batuut, mänguväljak, kiiged ning kõhutäiteks pakutakse kõigile tugevat laadatoitu.

“Messil jätkub tegevust tõesti kõigile,” ütles Auriga keskuse tegevjuht Kristi Kull Oma Saarele, lisades, et seal on nii praktilist tegevust, infot kui ka meelelahutust igale maitsele ja vanusele.

Kulli sõnul võtab mess enda alla kogu Auriga keskuse maja ja ka seda ümbritseva 17 000 ruutmeetri suuruse ala.

“Igas nurgas on midagi toimumas,” sõnas Kull, tuues näiteks K-rauta, mille kaubahoovis pakutakse 20 erinevat tegutsemisvõimalust, ja keskuse teises servas toimub Hondade esitlus.

Pere pesamunade meeleolu aitab kõrgel hoida Juku mänguasjakeskus, kes lisaks batuudile toob välja ka telgi, kus on kiiged, juhitavad mänguautod, joonistamisvõimalus ja ka võimalik tutvuda uute toodetega.

Auriga on mõelnud ka noortele, kellele tulevad esinema Saaremaa noortebändid.

K-rauta Kuressaare kaupluse juhataja Jaana Palu sõnul on jaanimessil väljas palju firmasid ja käsitöölisi, kes oma kaupu tutvustavad ja müüvad.
“Näiteks muhu naised taimeistikutega, Saaremaa dolomiidi esitlejad ja vigursaagimise töötuba,” teavitas Palu.

”Kuna jaanipäev on Saaremaal kõige rahvarohkem aeg, siis ootame messile tuhandeid külastajaid,” ütles Jaana Palu. Auriga tegevjuht Kristi Kull lisas, et kogu keskus töötab ka pühade ajal lahtiolekuaja kärbeteta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)