Turundusühing kutsub laupäeval laadale (5)

Hiljuti loodud MTÜ Saaremaa Turundusühing kutsub maakonna talunikke, käsitöömeistreid ja väikeettevõtjaid laupäeval, 20. juunil Kuressaare turul toimuvale laadale saaremaist kaupa müüma.

Laadamelu üleval hoidma on oodatud külapillimehed – lõõtspilli- ja kandlemängijad.

Turundusühingu seitsmeliikmeline juhatus loodab saarlaste aktiivsusele kohaliku toidu ja käsitöötoodete pakkumisel. Osalemiseks peavad müüjad end ise eelnevalt turu kontoris registreerima. Turundusühingu üks peamisi eesmärke ongi aidata kaasa Kuressaare turu maine tõstmisele just kohalike toodete müügipaigana. Ühingu laiem eesmärk on koondada ühe mütsi alla ettevõtjad põhiliselt kolmest huvigrupist: inimesed, kes pakuvad kohalikku toitu ja käsitöötooteid, ning turismi valdkonnas tegutsejad.

Turundusühinguga liitumisest huvitatud saavad lähemat informatsiooni SKK-st või otse ühingu tegevust suunavalt Relika Metsallik-Koppelilt (telefon 56 604 603, elektronposti aadress: relika-metsallik@hotmail.com).

Praegu käivad läbirääkimised suurema Interreg-projekti asjus, kus osaleksid Gotland Rootsist, Saaremaa ja Võrumaa Eestist ning Häme piirkond Soomest. Projekti eesmärk on maaturismi edendamine ja sellega seotud toidukultuuri arendamine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)