Krimi

Meest löödi pähe
Politsei alustas kriminaalmenetlust, et uurida, mis asjaoludel löödi 1961. a sündinud meest 11. juunil Kuressaares Tolli tänaval pähe.

Siirupivaras sai kriminaalasja kaela
Politsei alustas kriminaalmenetlust raadio Kadi töötajate poolt kinni peetud mehe varguste uurimiseks. 11. juunil kella 14.42 ajal varastas 1956. aastal sündinud mees mobiiltelefoni Samsung ja siirupipudeli. Mees peeti sündmuskohal kinni ning politsei toimetas ta jaoskonda. Tegemist on isikuga, keda on varem korduvalt varguste eest karistatud.
Riided läksid pesunöörilt kaduma
Ajavahemikus 11.–12. juuni varastati Kuressaares Tallinna tänaval asuvast hoovist erinevaid riideesemeid.

Varas viis trimmeri
Reedel varastati Orissaare valla Tagavere külas avaldaja kuurist trimmer. Politsei algatas kriminaalmenetluse.

Tabati kaks purjus juhti
Reede õhtul toimus Ida-Saaremaa valdades politseioperatsioon, mille ajal tabati kaks alkoholi tarvitanud sõidukijuhti ning üks juhtimisõiguseta juht.
Tänavale lekkis kütust
Pühapäeval kell 16.12 teatati päästekeskusele, et Kuressaares Transvaali tänaval on sõiduteele lekkinud autokütust. Päästjad katsid umbes ruutmeetrise laigu saepuruga ja puhastasid tee.

Tuul puhus ripakil aia sõiduteele
Laupäeval kell 18.44 sai päästekeskus teate, et Kuressaares Kiriku tänaval on tuulega aed sõiduteele kukkunud. Päästjad vabastasid tee. Aed oli tänava poole kaldus juba pikemat aega, mistõttu ka autojuhid selle kõrval parkida ei julgenud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)