Siirupivaras näitas raadiorahvale oma meheau (6)

Eile päeval võtsid Kadi raadio töötajad Holostovi hoovis kinni mehe, kes oli kohvikust varastanud siirupipudeli ja mobiiltelefoni ning seejärel tabatuna ajas püksid maha.

“Pidasime parajasti lõunapausi, kui märkasime aknast, et kohviku tagaukse juures hiilib mees, kes topib kiiresti endale midagi tasku ja põue,” rääkis Kadi raadio tegevdirektor Gunnar Siiner, kes jooksis koos kolleegide Tõnis Kipperi, Kerli Rüütel-Heinsoo ja Mikk Saarelaga õue, et varas kinni pidada.
Mees oli siirupipudeli varrukasse peitnud ja kuigi ta alguses väitis, et see on tema oma, oli ta siiski nõus selle õigele omanikule Pannkoogikohvikule loovutama.

Mehel oli taskus ka mobiiltelefon, kuid sellest pikanäpumees nii kergelt loobuda ei soovinud, kinnitades, et see on tema isiklik. Seejärel tõendamaks, et tal enam midagi ei ole, lasi mees püksid maha ja näitas oma meheau.

“Me oleksime ta koos selle mobiiliga juba minema lasknud,” rääkis Siiner, kuid kohviku rahvas proovis igaks juhuks helistada oma tuttavale, kelle telefon tagaukse juures võis olla. Varga taskus hakkaski mobiil helisema ning siis andis too ka mobiili pikema jututa tagasi.

Meest on seal õue peal varemgi luusimas nähtud ning nüüd öeldi talle karmilt, et sinna ärgu oma nägu enam näidaku.

See varast aga sugugi ei hirmutanud. Soov siirupipudel enda valdusse saada oli nii suur, et kaks tundi hiljem üritas mees sama pudelit uuesti varastada.

“Seekord pöördusime juba politsei poole,” kinnitasid raadio töötajad. Mees viidi Kuressaare politseijaoskonda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)