Krimi (1)

Nädalavahetusel näpati Kuressaares alkoholi

Laupäeval murti Kuressaares sisse Kauba tänaval asuvasse külalistemajja ja kõrvalhoonesse. Sissetungijad vandaalitsesid ja varastasid alkoholi. Samal päeval varastati alkoholi ka Tallinna tänaval asuvast poest. Pühapäeval virutati alkoholi ja muud kaupa Abaja tänava poest.

Liiklusõnnetused kergliiklejatega on sagenenud

Võrreldes eelmise aasta sama ajaga on pea kaks korda kasvanud kergliiklejatega juhtuvate liiklusõnnetuste arv.

Kuressaare politseijaoskonna vanemkomissari Aare Alliku sõnul oli eelmise aasta samal perioodil juhtunud neid õnnetusi neli, tänavu aga juba kaheksa. Allik ütles, et purjus pea on peamine põhjus, miks säärased liiklusõnnetused juhtuvad.

Ka selja taha jäänud nädalavahetusel tabas politseipatrull kuus joobnud jalgratturit ja kaks purjus mopeedijuhti.

Kodanik teatas purjus autojuhist

Pühapäeva öösel sai politsei kella kahe paiku teate, et Kuressaare linnas hakkas ööklubi juurest sõitma Audi A6, mille roolis on alkoholi tarbinud juht.
Politseipatrull pidas sõiduki kinni Tallinna tänaval ning kuna auto juht oligi purjus, algatati tema suhtes väärteomenetlus.

Metskits jooksis teele

Pühapäeval jooksis Kuressaare–Kuivastu maanteel Valjala lähedal sõiduautole ette metskits. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

Demineerijad tegid lõhkekehad kahjutuks

Pühapäeval tegid päästeameti demineerijad kahjutuks Salme vallast Kaimri külast leitud kolm käsigranaati, kolm miinipildujamiini ja kümme mürsku ning Kaarma vallast Mändjala külast leitud käsigranaadi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)