Eksinud saarlane marssis jalgsi Tallinnast Haapsallu (2)

Nädal aega kadunud olnud saarlane Peeter Valter leiti laupäeval elusa ja tervena Haapsalu lähistelt, kuhu ta oli Tallinnast jõudnud kondiauru abil.

Peeter Valter jäi kadunuks ülemöödunud laupäeval. Peeter pidi minema kella 12-ks Kuressaare bussijaama taha, kust väljus buss Tallinna Lootuse festivalile. Kuna Peeter on väga kohusetundlik ja ei hiline kunagi kuhugi, siis jõudis ta kohale tund aega varem. Et keegi seal bussi ei oodanud, siis arvas Peeter, et teda on maha jäetud, läks bussijaama ja sõitis esimese Tallinna poole väljuva bussiga pealinna.

Tallinna bussijaamast ei osanud mees aga enam kuhugi minna. Peeter otsis Tallinnas kaks päeva Saku suurhalli ja seda leidmata hakkas otsima tagasiteed bussijaama. Ka seda leidmata, hakkas mees piki Pärnu maanteed jala Saaremaa poole astuma.

Politseile tuli viis vihjet mehe võimaliku asukoha kohta. Laupäeval kell 16.40 helistas numbrile 110 naisterahvas, kes oli Peeter Valterit näinud Ääsmäe–Haapsalu teel kolm kilomeetrit enne Haapsalut. “Politsei sõitis vihjet kontrollima ja leidiski otsitava mehe ning toimetas ta Haapsalu politseijaoskonda. Politsei teavitas mehe lähedasi ning andis ta neile üle,” teatas Kuressaare politseijaoskonna esindaja Kristi Mägi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 80 korda, sh täna 1)