Kuhu minna

Laupäev, 6. juuni

KINO
Diva kl 19 Star Trek. Ulmefilm. Pilet 50.–

KONTSERT
Muhu muuseum kl 12 esinevad irmus jead Saaremaa lõõtsamehed: Viktor Ilvest, Sulev Mägi, Johannes Müür, Andres Ükskask, Herman Vesiaid, Meelis Mereäär. Sõuksed mehed ei mängi Tooma õues mitte iga päe, seepärast tule kindlasti! Info tel 45 48 872, 50 11 566. Pilet 25.–

ÜRITUS
Kuressaare Saare maakonna 44. tantsupidu Üle aia vaadates. Kl 17.30 rongkäik Kuressaare kesklinnast, kl 18 kontsert Kuressaare linnastaadionil.

TANTS
Diva Semiir Šou. DJ K. Lillimägi.
Kodulinna lokaal kl 23 disko, DJ Kitt. Südaööni sissepääs tasuta.
Lucifer suletud.
Mönus Villem Karnevaal. Sissepääs tasuta.
Club Privilege 5-a sünnipäev, DJ Urmas Rämmal. Kl 01 Aivar Riisalu ja ans Meie Mees.
Suure Tõllu puhkeküla kl 20 suvehooaja alguspidu ansambliga Armasaeg. Pilet 100.–

SPORT
KG ujula Saare maakonna meistrivõistlused ujumises.

Pühapäev, 7. juuni

KINO
Diva kl 16.20 ja kl 19 Star Trek. Ulmefilm. Pilet 50.–

KONTSERT
Kuressaare Lossipargi kõlakoda Kuressaare suvemuusika 2009. Kl 18 Nõmme muusikakooli brass ja Kuressaare muusikakooli brass. Tasuta.
Salme laululava kl 16 Sõrvemaa laulupüha 146. aastapäeva kontsert. Laulavad Taritu, Lümanda, Mustjala, Kärla ja Salme koorid. Tantsib Taritu Lender (vihmaga toimub kontsert kultuurimajas).

SPORT
Võhma koolimaja ees kl 10 petanki karikavõistlused. Info 55 641 605.
Kuressaare kunstmuruväljak kl 11.30 Eesti III liiga jalg-palli MV. Saaremaa JK ja Kohila JK Püsivus.

Ürituse eelteade

Armasaeg annab Suure Tõllu puhkekülas suvehooaja avalöögi.
Täna kell 20 avab Suure Tõllu puhkekülas suvehooaja ansambel Armasaeg. Armas-aeg koosneb suuremas osas küll ansambli Oort liikmetest, kuid mängib selliseid 20. saj esimese poole külaühiskonna populaartantse (polkad, valsid, reilenderid, seltskonnatantsud nagu padespann, Aleksandra valss jm). Orissaare vallast Hindu külast pärit Sünteri Sass mängib ka mõne Orissaare kunagiselt tuntud pillimehelt Sepa Vassalt õpitud loo.

“See on natuke teine kultuurikihistus kui Oort ja regilaulud, aga samuti väga huvitav,” ütles Sass, lisades, et on teinud kunagi taolise repertuaari kohta Saaremaa Jaani kihelkonnas oma kursuse- ja diplomitöö.
Peole on oodatud kõik huvilised. 100-kroonise pileti hinna sisse kuulub väike tervisenaps. Kõik ostetud piletid osalevad loosimises, kus peaauhind on Suure Tõllu puhkeküla 1000-kroonine kinkekaart.

Üleskutse

Oled andekas, kuid pole seda kellelegi näidata?
19. juunil kl 16 toimub Saaremaa kunstistuudio galeriis eksklusiivne moeloojate toodangu näitusmüük.

Saaremaa kunstistuudio planeerib noorte moekunstnike näitust, kuhu on oodatud osalema kõik Saaremaa noored, kellel on loomingulisi moekollektsioone. Eriti ooda-tud on autorid, kes on osalenud Koolimoe show’l. Näitusele võib tuua moefotod, maalid, aksessuaarid, kotid, peakatted, ehted, rõivad, jalanõud – mida iganes.

Ürituse eesmärk on anda noortele võimalus näidata oma töid galeriis terve suve jooksul, tutvustada kaasaegset noortemoodi ja julgustada uusi noori oma ideid teostama.

Kui eelnev jutt sulle huvi pakub, siis tee nii: kirjuta töödele juurde sildid järgmise infoga – töö nimi, hind, tehnika, kasutatud materjal(id) ning sinu oma nimi ja kontaktid. Too need Saaremaa kunstistuudiosse Kuressaares Lossi 5. Ootame sinu loomingut kuni 18. juunini.

Rohkem informatsiooni küsi telefonilt 45 33 748; 51 16 740 või saaremaa.kunstistuudio@mail.ee .

Anne Tootma
Saaremaa kunstistuudio
juhataja


Maakonnas toimuvate ürituste kohta ootame infot ivika.laanet@omasaar.ee või tel 45 30 214.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)