Iivo Miil annetas juubelikontserdi tulu väikelastekodule (1)

Iivo Miil annetas juubelikontserdi tulu väikelastekodule

KUNAGISELT LASTEKODULAPSELT LASTEKODULE: Kuressaare väikelastekodu juhatajale Ene Amosele 5000-kroonist annetust üle andes tundis Iivo Miil heameelt, et sai praegu lastekodus elavate laste jaoks meeldiva teoga hakkama.

Üleeile pärastlõunal külastasid saarlastest karaokelauljad, tänavuse aasta Eesti karaokekuningas Iivo Miil ning nii mullu kui ka sellel aastal kuninganna tiitli võitnud Annika Väälma Kuressaare väikelastekodu. Iivo Miil andis lastekodule üle oma juubelikontserdist saadud tulu – 5000 krooni.

Tähistamaks oma 60. sünnipäeva esines karaokelauljana tuntust kogunud Iivo Miil kodusaare publikule koos karaokekuninganna Annika Väälmaga 15. mail Kuressaare kultuurikeskuses.
“Otsustasin kontserditulu annetada heategevuseks lastekodule just sellepärast, et olen ise viiekümnendatel aastatel olnud Riisipere lastekodu kasvandik,” ütles Iivo Miil.

Annetaja sõnul läheb lastekodul raha vaja lastele suviste ekskursioonide korraldamiseks, kontserdikülastusteks, Tivolisse minekuks ja muukski otstarbeks.
Eelmisel kuul oma juubelit tähistanud ja tänavu ihaldatud kuningatiitli võitnud laulja ei kavatse karaokekonkurssidel enam aktiivselt osaleda. Laulmisega klubides ja pubides tegeleb Miil aga edasi.

“Soolokontserdiks pole erilist põhjust. Võib-olla astun suurema publiku ette taas merepäevadel. Möödunud suvel läks korraldajaile minu esinemine korda ja publikult teenisin tugeva aplausi. Loodetavasti õnnestub ka sellel suvel merepäevade aegu kõik nii nagu aasta tagasi,” sõnas Miil.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)