Sadamates muutub liikluskorraldus

Sadamates muutub liikluskorraldus

 

Kuivastu, Virtsu, Rohuküla ja Heltermaa sadama ootealadel algavad suured ümberehitused, mis muudavad eeloleval suvel sadamaalal liiklemise ja parvlaevadele pealesõidu korda.

“Reisijatele on oluline teada, et sadamaalal on sõidukite liiklemine ja ootamisvõimalused piiratud ja ooteradasid vähem,” sõnas laevaliiklust opereeriva Väinamere Liinid OÜ juhataja Urmas Treiel. “Seetõttu võivad sadamatest väljaulatuvad järjekorrad pikeneda, mis ei tähenda aga, et ooteaeg laevale pääsuks pikeneb.”

Senised harjumuspärased liiklusskeemid ümberehitustööde ajal ei kehti ning seega tuleb hoolikalt järgida ajutisi märgistusi ja turvatöötajate juhiseid.
Saarte Liinid ja Väinamere Liinid vabandavad reisijate ees võimalike ebamugavuste pärast ning paluvad reisijail olla sadamates liiklemisel väga tähelepanelik.

Treiel soovitas võimalusel kindlasti osta valmis e-piletid, kuna see tagab kitsastes oludes sujuvama laevalepääsu ja välistab kassasse minemise vajaduse.
Uute laevade vastuvõtuks pikendatakse kaisid, ehitatakse uued kaldarambid ja muudetakse sadamate liikluskorraldust, samuti valmib Rohuküla uus sadamahoone.

Ümberehitustööde lõppemise planeeritud tähtaeg on Kuivastu ja Virtsu sadamas hiljemalt oktoobri lõpp.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)