Saaremaa ärimees tagumikuskandaalis (6)

Esmaspäeval kajastas Kanal 2 uudistesaade “Reporter” skandaali, mille üheks peaosaliseks Saaremaa ärimees Tullio Liblik, kes süüdistas endist äripartnerit talle jalaga tagumikku löömises.

Teineteise seltskonda vältinud mehed kohtusid väidetavalt Tallinna sigaritoas La Casa Del Habano. Et kahe ärimehe tüli on võtnud uue pöörde, kinnitas see, et Tullio Liblik tegi politseisse ka vastava avalduse ning politsei kuulas mõlemad mehed üle.

“Ma olevat tekitanud seltsimees Liblikule hematoomi,” kommenteeris ärimees Andrus Sukles, lisades, et Liblikule kuluks kindlasti ära käik psühholoogi juurde.
“Selle asjaga ei ole ilus tegeleda praeguses etapis,” ütles “Reporterile” kommentaariks Tullio Liblik, lisades, et juhtunut uurib politsei. Tänaseks on nn tagumikutüli lahendatud ning Tullio Liblik on avalduse politseist tagasi võtnud.

Mehed arendasid üheskoos Pärnus Hirvepargi elamurajooni, ehitamist korraldas Liblik, kes Suklese arvates hoidis kokku, tegi kehvad majad ja ajas raha vasakule.
Sukles ja Liblik jõudsid ka kohtusse, kuid kuna otsust ei ole veel tulnud, on mõlemad siiamaani teineteise seltskonda vältinud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)