Evestus käis Soomes saarlaste Õllemotot reklaamimas

Evestus käis Soomes saarlaste Õllemotot reklaamimas

PIKIM REIS SELJATAGA: Erki Evestuse ehitatud tsikkel Põhjakonn on Eesti ja Soome teedel oma peremeest hästi teeninud ja kõikjal huvi äratanud.

Tänu saarlaste kohalolekule Lääne-Soome Seinäjoel toimunud tsiklimeeste kokkusaamisel sai Ösel MC seal tutvustada juulis Oitmel toimuvat järjekordset Õllemotot.

Ösel MC eestvedaja Evestuse sõnul on niisugused kokkusaamised ennekõike kontaktide loomiseks.
“Saaremaale lubati tulla mitmest riigist, nii Soomest, Madalmaadest kui ka ida poolt. Usun, et me saime maakonna heaks nii mõndagi teha. Iga turist toob ju midagi sisse,” rääkis Erki Evestus.

Erki Evestus ütles pühapäeva õhtul Soomest naasnuna parvlaeva Viire pardal, et kui nii vägev motoüritus peaaegu koju kätte tuleb, miks siis mitte minna. Mullu Taanis oli osalejaid isegi paari tuhande võrra rohkem. Tuleval aastal on võõrustajaks Kreeka.

Saarlastest osalesid grandioossel motošõul veel Ivar ja Katrin Sau. Kokku oli osalejaid umbes 12 000.
Omaette vaatamisväärsuseks kujunes Evestuse ehitatud mootorratas Põhjakonn, millel Harley Davidsoni mootor. Saarlase tsikli vastu tundsid huvi ka mitme motoajakirja reporterid.

“Uudistajaid oli palju, teiste hulgas ka Norra suurima motoajakirja esindaja, ka Soome lehtede ja ajakirjade korrespondendid. Summ oli kogu aeg ümber. Kõik nad lubasid minu mootorrattast loo teha ja pärast ilmumist väljaande ka mulle saata,” märkis tsikliehitaja.

Ösel MC liikmeile algas tänavune hooaeg juba aprilli lõpus sõiduga Tallinna lähistele volbriöö kokkusaamisele. “1. mail käisime Pärnus, maikuu teisel nädalavahetusel Otepääl ja nüüd siis sai Soomes käidud.
Järgmise suurema ürituse, Õllemoto korraldame juba ise. Juuli lõpus sõidame Jõgevatreffile,” andis Evestus teada.
Motoklubisse Ösel MC on koondunud 25 liiget.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)