Lühidalt spordist

ORIENTEERUMINE: Kuressaare neljapäevaku võistlusklasside parimad olid Eliis Kaseväli, Annabel Tanila, Kati Vahter, Tiina Ollema, Linda Treiel, Agne Peetersoo, Maarika Saks, Mai Grünthal-Ramst, Sven Mihkel Lember, Karl-Martin Lember, Janno Tilk, Taavi Tuisk, Tiit Tilk, Toivo Lempu ja perekond Prii.

KERGEJÕUSTIK: Marek Niit jooksis USA üliõpilasmeistrivõistluste (NCAA) Kesk-Ida regiooni võistlustel 200 meetri finaalis ajaga 20,80, mis andis talle kaheksa mehe konkurentsis eelviimase koha. NCAA meistrivõistlustele pääsemiseks olnuks Niidil vaja tulla viie parema hulka.

PURJETAMINE: Eelmisel nädalalõpul toimunud jooksust, ujumisest ja purjetamisest koosneva Kuldseekli võistluse võitis Hardo Niit, kes jooksus oli 3., ujumises 7. ja purjetamises 2. Jooksuvõistluse võitis Kristo Õunap, kes kokkuvõttes lõpetas 6. kohaga. Martin Õunap oli 9. ning meeskondlikult saadi 29. korda toimunud võistlusel Kalevi purjespordikooli järel teine koht.

PURJETAMINE: Saaremaa merispordi seltsi kolmapäevase seeriavõistluse teisel regatil oli taas võidukas jaht Zoo, mis kokkuvõttes juhib 13 punktiga. Teiseks tuli Centauri meeskond ning kolmas oli Karina. Osales kaheksa jahti. Kokkuvõttes jagavad Zoo järel 8 punktiga teist kohta Centaur ja Lote.

JALGPALL: SaareMaa JK aaMeraaS sai oma neljanda võidu, kui Kuressaare kunstmuruväljakul toimunud mängus alistati Lõuna-Läänemaa JK tulemusega 5:1. Väravalööjad olid Priit Post 1, Kevin Rand 1, Reio Alt 1 ja Sven Õispuu. Üks värav läks kirja omaväravana.

JALGPALL: Naiste meistriliiga kuuendas voorus jäi koduväljakul mänginud FC Kuressaare naiskond 0:2 alla Põlva FC Lootosele.

JALGPALL: JK Sörve kaotas Eesti meistrivõistluste II liiga kohtumises 0:2 FC Toompeale. III liigas palliv JK Saaremaa suutis 2:1 alistada Saku FC Balteco.