Lember ja Pupart otsivad järgmiseks hooajaks välisklubi

Tallinna Selveris mängivad saarlastest võrkpallurid Veiko Lember ja Keith Pupart otsivad väljundit jätkata järgmisel aastal mõnes välisklubis.

Veiko Lember ütles Postimehele, et kuulab maad välisklubides, aga kui mingit võimalust ei avane, siis riputab ta pärast EM-i ketsid varna. “Aeg on sealmaal, et Balti liigas mängimine hakkab end ammendama. Ilmas on muid toredaid asju ka teha. Kui võrkpalliga jätkata, siis võiks olla uus väljakutse. Kui pole, siis mis seal ikka – muu elu läheb edasi,” vahendab Postimees Selveri kapteni Veiko Lemberi sõnu.

“See on sada protsenti kindel. Koondis oli väga hea väljakutse, aga see etapp saab sügisel läbi,” sõnas ta, kuid lisas, et edasine koostöö Selveriga pole välistatud. See ei tähenda siiski igapäevast treenimist. “See on tõesti üks idee. Võib-olla hakkan paari poissi kimbutamas käima,” tunnistas Lember, öeldes, et teistel tingimustel teda ära ei meelita.

Selver palkas endale ka uue sidemängija, kelleks on Läti koondislane Deniss Petrov. Treener Avo Keel aga ütles, et tal on plaan, kuidas Veiko Lemberit saaks klubi juures ära kasutada.
Uut klubi otsib ka Selveri nurgaründaja Keith Pupart. Meedias on kirjutatud, et Puparti vastu tunneb huvi Prantsusmaa klubi Rennes Volley.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)