Huvi Ivo Linna juubelikontserdi vastu on ülisuur

Huvi Ivo Linna juubelikontserdi vastu on ülisuur

REKORDMÜÜK: Ajakirjanduse andmeil on Ivo Linna juubelituur piletimüügilt Eestis praegu teisel kohal, seda edestab vaid laulu- ja tantsupidu.
Arhiiv

Huvi Ivo Linna juubelituuri avakontserdi vastu on korraldaja, Star Managementi tegevdirektori Mirko Miilitsa sõnul liigagi suur.

“Põhilist reklaamikampaaniat ei ole veel alustatudki, kui juba on ainuüksi Kuressaare kontserdile müüdud üle 1000 pileti, Kuressaare lossi hoov ei ole aga kummist,” ütles Miilits Oma Saarele.

Miilitsa kinnitusel on inimeste huvi just 12. juunil Saaremaal toimuva kontserdi vastu nii suur mitmel põhjusel. Esiteks on tegemist Linna õige sünnipäevapäevaga ning teiseks on sellel kontserdil esinejaid, keda päris tuuril, mis tuleb juulis, laval ei näe. Linna ise ütles eile Oma Saarele, et tema juubelituuri kontserdid mingeid suuri ja hämmastavaid imesid lavale ei too. “Tegemist on ikka traditsioonilise kontserdiga,” sõnas laulja, lisades, et tema tingimus oli alustada tuuriga just nimelt Kuressaares ja oma sünnipäeval.

Publiku suure huvi kohta ei osanud ta muud öelda, kui et see talle rõõmu valmistab. 10 aastat tagasi, kui Kuressaare lossi hoovis oli samuti Linna juubelikontsert, oli kontserdiplats puupüsti rahvast täis.

“Kes seda nüüd öelda oskab, palju seal inimesi oli, lavalt on seda väga raske hinnata,” tõdes laulja, märkides, et mõni inimene ütles pärast, et oli 5000, teine 7000 ning piletimüüjad väitsid, et üle 4000 inimese lossi hoovi füüsiliselt ei mahugi. Ka Mirko Miilits arvas, et umbes 4000 kanti peaks Kuressaare kontserdil inimeste hulk jääma.

“Kui rääkida publikurekordist Kuressaare lossi hoovis, siis olen kuulnud, et sellega on hakkama saanud nii ansambel Apelsin 1977. aastal kui ka Kollane Allveelaev 1991. aastal,” meenutas Linna, kes ise mõlemal kontserdil ka üles astus.

Juubelituuri proovidega alustab Linna aga juba eeloleval esmaspäeval. “Ajame kogu seltskonna kokku, sest kavas on lugusid, mis tulevad kergelt, kuid on ka popurriisid,” avaldas laulja, kes on seda meelt, et ühe korraliku tuuri tarvis tuleb ikka kuni neli proovi teha ning viimane neist peab olema nagu päris, täie võimendusega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)