Noored korvpallurid said profilt õpetust

Noored korvpallurid said profilt õpetust

 

Reedel jagati esmakordselt Saare maakonnas meistritiitleid korvpallis 1.–4. klassi õpilastele. Alistades kõik vastased suurelt, tuli meistriks SÜG-i võistkond, kellele järgnes kahe võiduga Valjala. Kolmas oli kohtumise võitnud Kihelkonna ning neljanda kohaga leppis võiduta jäänud erinevate koolide õpilastest kokku pandud segavõistkond.

SÜG-i võidukas võistkonnas mängisid Johannes Treiel, Robin Mäetalu, Karl Kustav Kuning, Miikael Tuus ja Harles Herman Ojasaar, treeneriks Mati Mäetalu.

Võistkondade parimateks mängijateks valiti Saaremaa ühisgümnaasiumist Johannes Treiel ja Robin Mäetalu. Valjalast Eero Heinsalu, Kihelkonnalt Josti Samarokov ja segavõistkonna parimaks tunnistati Kristo Püüding.
Võistlusele oli külaliseks kutsutud ka hetkel BC Kalev/Cramos palliv Indrek Kajupank, kes viis lastega läbi soojendusvõimlemise ja rääkis natuke korvpalli algtõdedest. Lisaks näitas Kajupank võistlejatele ka oma pealtpanekuoskust.

Indrek Kajupank tunnistas Oma Saarele, et lastega tegeleda oli mõnus. Mees lootis, et ehk sai ta veidi ka noortele eeskujuks olla ning anda aimu, kuhu on võimalik tugeva treeninguga areneda. Kajupank tunnistas, et teda on alati innustanud kellestki paremaks saamine.

Juba pisikese poisina oli ta enda sõnul alt üles vaadanud tollal valla meistrivõistlustel pallinud meestele, tahtis saada paremaks kui vanemad trennikaaslased.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)