Oma Saar ja Kadi raadio kuulutavad välja konkursi Aasta Põllumees 2009

Oma Saar ja Kadi raadio kuulutavad välja konkursi Aasta Põllumees 2009

SENISED AASTA PÕLLUMEHED: Orissaare valla taluperemees Indrek Haamer ja Kärla PÜ esimees Ülar Tänak.

Jüripäevast kuni jaanipäevani paluvad Oma Saar ja Kadi raadio kõigil saarlastel-muhulastel aktiivselt osaleda konkursi Aasta Põllumees 2009 nominentide esitamisel. Tänavune konkurss on järjekorras juba kolmas.

Kahe eelmise aasta kogemus näitab, et maakonnas on põllumajanduse alal palju tublisid tegijaid, kes vaatamata kõikidele maaelu keerdkäikudele on viinud oma tootmise maailmatasemele. Nemad ongi meie traditsioonilise maaelu edasikandjad ja uutele põlvkondadele teenäitajad.

Meenutades eelnenud konkursse, oleme täiesti veendunud, et ka tänavu ei tule puudu nominentidest ega ka nende esitajatest. Tublisid põllumehi on igas vallas, me näeme nende panust meie igapäevaelus ja hindame seda.
Aasta põllumehe kandidaate võivad esitada nii asutused-ettevõtted, kodanikeühendused, omavalitsused kui ka üksikisikud. Eelmisel kahel aastal on valimiskomisjonil kõvasti tööd olnud, sest väärikaid kandidaate esitati piisavalt.

Avaldame leheveergudel ja veebiküljel ka kandidaadi esitamiseks vajaliku ankeedi vormi. Palume esitajatel täita ära kõik ankeedi read, sest on juhtunud sedagi, et konkursile esitatud isik ei pääse kandideerima puudulikult täidetud ankeedi tõttu. Nõusoleku kandideerimise kohta küsime meie, kui kandidaat on õigeaegselt ja nõuetele vastavalt esitatud.

Jaanipäevast mihklipäevani külastame kõiki kandidaate, kes eelvoorust edasi pääsevad, ja tutvustame nende tegemisi nii lehes kui ka raadios. Mihklipäeval kuulutavad ajaleht Oma Saar ja Kadi raadio välja konkursi Aasta Põllumees 2009 võitja.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)