Mõttetalgutele registreerimine muutus lihtsamaks

Minu Eesti mõttetalgutele registreerumisel ei nõuta enam ID-kaardi või pangaparoolide olemasolu. Tiimi kirjapanekuks on nüüd vaja vaid tiimiliikmete nimesid ning tiimi esindaja telefoni ja e-posti aadressi, ütles mõttetalgute Saaremaa-poolne koordinaator Heidi Hanso Oma Saarele.

Kommenteerides praegust mõttetalgute ettevalmistuste seisu, ütles Hanso, et peatselt saavad kõik mõttekojad vahvad üleskutsed, kus on kirjas ka see, kuidas ennast mõtlema registreerida. “Üks võimalus on jätkuvalt kodulehel www.minueesti.ee ning teine kohalikes raamatukogudes,” tuletas Hanso meelde.

Praeguseks on Saare maakonnas registreeritud 15 mõttekoda: Kõinastul (kojavanem Mari-Liis Poom), Kuressaare ametikoolis (Õile Aavik), Laimjalas (Mae Nõu), Loode turismitalus (Valdo Lauri), Lümandas (Katrin Trumann), Kihelkonnal Maali talus (Anneli Teppo), Muhu põhikoolis (Indrek Võeras), Orissaare kultuurimajas (Ivar Ansper), Tornimäe rahvamajas (Evi Ringmäe), Torgu koolis (Mari Kübarsepp), ametikooli Upa koolimajas (Urmas Lehtsalu), Valjala rahvamajas (Anneli Auväärt), Vilsandil (Neeme Rand), Pihtla lasteaed-algkoolis (Mai Pääsk) ja Leisi keskkoolis (Anu Noor).

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)