Läänemere kruiisijuht tuleb saarlastele nõu andma

AS Tallinna Sadam korraldab Saaremaa ristlusturismi arendamiseks arutelu, mille nimekaim osavõtja on Läänemere sadamaid ja sihtkohti ühendava Cruise Balticu direktor, taanlane Bo Larsen.

“Tegemist on äärmiselt karismaatilise isikuga, kel on väga tugevad projektijuhtimise oskused,” ütles Oma Saarele AS-i Tallinna Sadam kruiisivaldkonna juht Sirle Arro. 4. mail toimuvale kokkusaamisele on oodatud kõik Saaremaal ristluslaevade vastuvõtuga rohkemal või vähemal määral seotud ettevõtted ja asutused.

Arro sõnul räägib Bo Larsen saarlastele uutest turundusvõtetest piirkondade tutvustamisel, mille kohta on Cruise Balticul liikmesriikidest ja sihtkohtadest palju mitmesugust oskusteavet. Samuti räägib ta koostöö tegemisest piirkonna turundamisel.

Arro rõhutas, et Bo Larsen on Läänemere kruiisiäris küllaltki oluline tegelane. Larseni eestvedamisel on Cruise Baltic tõusnud kogu maailma kruiisivaldkonnas silmapaistvaks ja väga innovaatiliseks organisatsiooniks, mida tuuakse eeskujuks koostöö tegemisel ja piirkondade tutvustamisel nii kruiisifirmadele kui ka reisibüroodele. Tallinna Sadama töötajad selgitavad korraldataval arutelul aga, milline peaks olema ristlusturistidele tagatud teenindustase, samuti räägitakse kruiisiturul toimunud muudatustest.

Eestis on kümne Läänemereäärse riigi sadamaid ühendava Cruise Balticu sihtkohad Saaremaa ja Tallinn. Organisatsiooni eesmärk on suurendada koostöös kõigi sadamate külastatavust kruiisituristide poolt ja samuti suurendada Läänemere kruiisiturismi tugevust rahvusvahelisel kruiisiturul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)