Saarepiigad kogusid annetusi (5)

Saarepiigad kogusid annetusi

 

Laupäeval ööklubis Diva toimunud Saarepiigade heategevuspeol koguti MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu heaks annetustena ligi 3500 krooni.

Heategevuse organisaator Liis Ojasaar ütles, et Saarepiigade heategevuspidu õnnestus enam-vähem plaanipäraselt ja üritust võib lugeda kordaläinuks. “Öine pidu oli rahalist poolt silmas pidades hea, kuigi jah, hoolimata väidetavast majandussurutisest prognoositi suuremat summat, kui seda saadi möödunud aastal,” tõdes Ojasaar.

Annetusi kogusid Saarepiiga 2008 finalistid Triinu Ollema, Maarja Noogen, Marlen Heldemeel, Gille Jõevere, Grete Janson ning Miss Estonia 2009 Diana Arno, kes andsid endast parima ja kogusid ligi 3500 krooni.
Tüdrukute sõnul olid inimesed üldjuhul lahkesti nõus raha annetama, aga oli ka neid, kes pigem kurjustasid, öeldes, et nemad vihkavad loomi.

Paljudel klubikülastajatel jällegi polnud sularaha kaasas.
Ojasaare sõnul hakatakse heategevusürituse tulusid rehkendama sel nädalal. “Oletame, et piletitulu jääb tõenäoliseks tagasihoidlikuks, sest ka heategemine sellisel moel, nagu meie seda teha tahame, eeldab siiski teatud kulusid,” märkis ta.

“Üks eesmärk sai aga igal juhul täidetud – oma heategevuspeoga tahtsime noorte tähelepanu juhtida ühiskonnas eksisteerivatele kitsaskohtadele – tänavu siis kodututele koertele ja kassidele,” teatas korraldaja.
“Teine põhjus, miks seda pidu korraldame, on see, et külaliste hulgas on alati olnud palju lapsi linna toimetulekuklassidest. Nemad on meie ürituse aukülalised, kes pidu alati ka täiel rinnal naudivad.”

Noorte heategevuspeol esinesid Saaremaa ühisgümnaasiumi 11. klasside kabareetrupp, tantsugrupp Sädemed, huvikooli Inspira lauljad-tantsijad alates noorimatest lasteaialastest naiste kõhutantsuringini välja ning ansambel Traffic.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 248 korda, sh täna 1)