Lühidalt spordist

Oma Saar tuli võrkpallimeistriks
Reedel selgus Saare maakonna naiste võrkpallimeistrivõistlustel võitja olukorrast, kus kolme esimese naiskonna vahel tekkis “surnud ring”. Maakonna meistriks tuli pärast omavaheliste mängude ja geimide suhte arvestamist naiskond Oma Saar, kes suutis võita Leisit ja Spordikooli, kuid kaotas naiskonnale Mandrisaarlased.

Teise koha sai Spordikooli naiskond, kes võitis Leisit ja mandrisaarlasi, kuid kaotas Oma Saarele. Kolmandaks platseerus naiskond Mandrisaarlased, kes võitis samuti Leisit ja Oma Saart, kuid kaotas Spordikoolile.

Raul Vinni

Rattahooaeg sai avalöögi
Jalgrattaklubi Viiking tegi traditsioonilise hooaja avalöögi kodusaarel 10 km eraldistardist sõiduga Pihtla maanteel, mis oli ühtlasi esimeseks etapiks Viikingi 2009. aasta karikavõistlustele. Absoluutklassis jäi Saaremaal juba mitmendat hooaega temposõitudes alistamatuks Rigo Räim, kes võitis avaetapi raja rekordit tähistava ajaga 13.37,5 ning läks ühtlasi ka karikavõistluste liidriks.

Teise koha saavutas ajaga 14.03,9 Indrek Rannama ja kolmanda ajaga (14.42,3) finišeerus Reimo Nook. Kuni 16-aastaste noorte hulgas moodustasid esikolmiku Mihkel Räim (15.00,5), Endrik Puntso (15.51,3) ja Kevin Soon (16.12,8), kuni 14-aastaste hulgas Steven Kalf (18.14,7), Karl-Patrick Lauk (18.41,4) ja Hans-Olavi Vaher (19.42,0).

JK Viiking/OS

Jalgpallimeeskonnad kaotasid
Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigat alustanud SaareMaa JK aaMeraaS pidi hooaja esimeses kohtumises vastu võtma 0 : 1 kaotuse Tabasalu Palliklubi II meeskonnalt.
Eesti II liigat alustanud JK Sörve kaotas esimese kohtumise 1 : 4 FC Elvale.

OS

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)