Saarepiiga korraldab heategevusürituse lemmikloomade heaks

Möödunud aastal Saarepiiga 2008 tiitli pälvinud Carita Sher’i heategevusüritus keskendub MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu toetamisele.

11. aprillil toimuva heategevuskontserdi peaesinejaks on ansambel Traffic koos Saaremaa noorte lauljate-tantsijatega, teatas Saarepiiga peakorraldaja Liis Ojasaar, kelle sõnul on neljatunnisele heategevuskontserdile teretulnud kõik maakonna lapsed ja noorukid.

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu näol on tegemist mittetulundusühinguga, mis on jõudumööda ravinud hulkuvaid loomi, pakkunud ajutist hoiukodu ning otsinud loomadele uusi peremehi. Publikuks on oodatud ka kõik linna toimetulekuklasside õpilased ja nende õpetajad, kellele olid suunatud esimesed kevadised heategevusüritused, mille patroonid olid Saarepiiga 2004 Mari Olvi ja Saarepiiga 2006 Sigrid Protsin.

Heategevuspidu austab ka Miss Estonia 2009 Diana Arno, kes on oma sõnul nõus aitama Saarepiiga tüdrukuid nende üllal ettevõtmisel. Hea tahte avaldusena tuleb üritusele maiustusi jagama Fazeri Geisha. Heategevuspeo suurtoetaja on klubi Diva, kes on otsustanud oma 6. sünnipäeva puhul korda saata midagi suurt ja head.

2008. aasta kevadel korjati Saarepiiga 2007 Liina ja Miss Estonia 2008 Kadri eestvedamisel Kuressaare kesklinna eralasteaia toetuseks annetustena 5587 krooni. Varem on Saarepiigade korraldatud heategevusüritused toetanud Kallemäe kooli Kuressaare filiaali toimetulekuklasse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 47 korda, sh täna 1)