Lümandas peeti võrkpallilahinguid

Teisipäeval toimus Lümandas traditsiooniline Manivald Jõgi mälestuseks mängitav võrkpalliturniir maakoolide õpilastele.

Poiste arvestuses oli ülekaalukalt parim Kärla võistkond (parima mängija Karlis Mesila, treener Jüri Tõru). Teiseks tuli Lümanda (Priit Salong, õpetaja Urve Vakker). Neile järgnesid Aste (Sulavi Pruul, Kai Vahter), Kaarma (Sander Kermik, Indrek Rüütel) ja Valjala (Karl Kastein, Andre Kuntsel).

Veidi vähem kui kuu aega tagasi toimus Lümandas ka samalaadne turniir tüdrukutele. Kui poiste hulgas pidi Valjala leppima tagumiste kohtadega, siis tütarlaste arvestuses Valjala ei andnud võimalust kellelegi. Enamgi veel – kuna väljas oldi kahe naiskonnaga, siis võeti nii esimene kui ka teine koht.
Mari Peeters ja Triin Tambur olid Valjala võistkondade parimad mängijad. Kolmandaks tuli Leisi (parim mängija Cristin Lepp, treener Toivo Lepp), neljas oli Kärla (Grete Grahv, Jüri Tõru), viies Aste (Maria Maripuu, Kai Vahter) ning kuues Kaarma (Reelika Mägi, Indrek Rüütel).

Turniiride korraldaja Urve Vakker tõdes, et ring on täis saamas. Esimese turniiri aegu, 2002. aastal olid praegused üheksandikest mängijad alles esimese klassi õpilased.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)