Muusikatunnid võivad kolida postkontorisse

Kuressaare 5. lasteaiale, muusikakoolile ja huvikoolile järgmiseks õppeaastaks remondi ajaks asenduspindu otsiv Kuressaare linnavalitsus sai kinnisvaraomanikelt üle kümne pakkumise.

Muusikakoolile laekus kümmekond pakkumist ja lasteaiale 3–4 pakkumist, ütles Oma Saarele Kuressaare abilinnapea Argo Kirss, kelle sõnul pole linnavalitsus sobivaid lahendusi veel välja valinud ega ühtegi lepingut sõlminud.

Kirss rääkis, et nii lasteaed kui ka muusikakool peavad asenduspindadel hakkama saama mitmes erinevas kohas, sest neid tervenisti ühte kohta mahutada pole võimalik. Muusikakooli puhul tuleb kõne alla näiteks postimaja ja põhikooli vabade ruumide kasutamine, lasteaia ja huvikeskuse osas on kõik otsad siiani lahtised ning võimalike asenduspindade asukohti Kirss avalikustada ei soovinud.

“Lasteaiaga on üldiselt keerulisem, sest seal on vaja kindlasti tualettruume, pesemiskohti ja toitlustamise võimalust,” lausus Kirss. “Üks variant on ka see, mida kasutati 2. lasteaia remondi puhul, et paigutada mõni rühm mõnda teise lasteaeda.”

Abilinnapea oli veendunud, et ehkki pakutud pinnad pole väga heas seisukorras, kõlbavad need ajutiseks kasutamiseks küll. Kirss lisas, et kinnisvaraomanike küsitud rendihinnad on madalad.
Nii lasteaia (seal töötab praegu ka huvikeskus) kui ka muusikakooli suurremont algab eeldatavasti sel suvel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)