Kuressaare linnavalitsus lõpetab reedeti töötamise (6)

Seoses linnavalitsuse ja allasutuste palkade vähendamisega otsustas Kuressaare linnavalitsus oma eilsel istungil, et kuni majandusliku olukorra paranemiseni lõpetatakse reedeti töötamine.

Edastatud pressiteates viidatakse, et säärane töökorraldus on kõikide suhtes aus, kuna töömahtu tuleb vähendada proportsionaalselt palgaga.

“Tegelikult me tahtsime seda kogu aeg teha, aga kuna endale pole väga sünnis soodustusi tekitada, siis ootasime juba ammu, et mõni linna allasutus kisa tõstaks ja saaksime otsuse ära teha,” selgitas anonüümseks jääda sooviv linnavalitsuse liige, kes hiljuti väisas Kuressaare sõpruslinna.

Vähe sellest, et linnavalitsus andis reede vabaks, keelas ta töötajatel reedeti üldse tööpostile tulla. “Kõik, kes kavatsevad reedel jala üle oma töökoha lävepaku tõsta, määratakse trahviroodu,” öeldakse pressiteates.

Ainus probleem, mis linnavalitsusel lahendada tuleb, on see, kuidas korraldada nüüdsest reedest tänavate koristamist. Selleks palutakse pressiteates neid õnnetuid linnakodanikke, kes peavad reedeti siiski tööl käima, haarata tööle minnes kaasa kühvel, hari ja kilekott ning suurem sodi tänavatelt ise kokku pühkida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)