Maximasse tahab tööd üle 500 inimese (9)

Maxima Eesti OÜ värbamisspetsialist Tiina Tint ütles Oma Saarele, et kõikvõimalike kanalite kaudu pürgib Kuressaare Maxima poodi tööle üle 500 inimese.

Eile kohtus Maxima Eesti OÜ mais avatava Kuressaare kaupluse juhtiva personali kandidaatidega. Kandidaate oli kokku 26, nende seast valitakse lähiajal välja inimesed, kes pääsevad edasi teise vooru.

Tiina Tint ütles Oma Saarele, et valida tuleb kaupluse juhataja ja ostujuhid, vahetusevanemad ning peakassapidajad.

“Tase oli väga korralik, väga tugevaid kandidaate oli. Valikut meil on.” Tint kiitis saarlasi, sest enamik kandidaatidest oli väga hästi läbi mõelnud, miks nad seda tööd teha tahavad ning selliseid uisapäisa kandideerijaid tema sõnul nende 26 seas ei olnudki.

Nüüd seisab väljavalitutel ees teine voor, kus kuulatakse ära ka iga kandidaadi oma soovid ja nõudmised. Tint on veendunud, et nad saavad Kuressaare kauplusse hea kaadri.

Värbamisspetsialisti sõnul jätkub aga uue kaupluse müüjate ja saalitöötajate konkurss ja iga päev tuleb avaldusi aina juurde. Viimati tehti kokkuvõtteid 2. märtsil. Selle päeva seisuga oli müüjaks soovijaid 101, saalitööliseks 20, kassapidajaks 7, transporditööliseks 100 ja kärupaigaldajaks 23.

Maxima XX avatakse poodlejatele juba maikuus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)