Ooperipäevade piletid on peaaegu välja müüdud

Eile lõppenud Saaremaa Ooperipäevade kolmenädalase piletimüügi sooduskampaania jooksul leidis omaniku enamus ooperipäevade piletitest.

16. veebruarist – 8. märtsini väldanud sooduskampaania ajal müüdi ooperipäevade circa 7000 piletist umbes 4000 ja broneeriti 2500 piletit. Kampaania ajal olid piletid kuni 20 protsenti soodsamad.

“Sel aastal on piletimüük olnud tunduvalt kiirem, kui aasta tagasi samal ajal,” ütles Oma Saarele Eesti Kontsert turundusjuht Lauri Aav. “Suure saali etendustel nagu “Lendav hollandlane”, “Turandot” ja “Trubaduur” on piletid peaaegu otsas, headele kohtadele ei olegi enam pileteid saada,” lisas Aav, kelle sõnul võib pileti soetamine juulikuus kohapeal isegi võimatuks osutuda.

Piletimüügist plaanivad korraldajad teenida suurusjärgus paar miljonit krooni. “Kui me ka kõik piletid ära müüme, ega me plussi ei tule, aga õnneks ei kanna me ka suuri rahalisi kahjusid,” märkis Aav.
Eelmisel suvel esmakordselt Eesti Kontserdi korraldusel toimunud Saaremaa Ooperipäevade etendusi ja kontserte külastas nädal jooksul ühtekokku 8500 külastajat.

19.–26. juulini toimuvate Saaremaa Ooperipäevade peakülaliseks on Läti Rahvusooper, kel kaasas Wagneri “Lendava hollandlase” ja Puccini “Turandot’” etendused. Samuti osaleb teater Vanemuine Verdi ooperiga “Trubaduur”.

Taas püstitatakse Kuressaare lossihoovi Eesti ühe suurima istekohtade arvuga ooperimaja, mis mugavustelt ei jää alla aastaringselt tegutsevatele ooperiteatritele. Lisaks etendustele Kuressaare ooperimajas toimuvad tänavu ooperipäevade raames kontserdid üle kogu Saaremaa.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)