Saarlased põrmustasid hiidlased (6)

Saarlased põrmustasid hiidlased

HOKIMEHED: Hiiumaa ja Saaremaa võistkond sõbralikult ühisel pildil.

Hiiumaal Malvastes Randmäe puhketalu tiigil sai hiidlaste üleskutsel laupäeval teoks järjekordne hokilahing saarlaste ja hiidlaste vahel.

Mängiti 3x 15 minutit väikeste väravatega (väravavahtideta). Saarlased läksid olude sunnil kohale ainult kuue mängijaga – vastaste 12 mehe vastu.
Kuid sellest hoolimata võideti juba avakolmandik 8 : 0.

Teisel kolmandikul panid hiidlased ühe mängijatest väravat kaitsma ning see võttis saarlaste väravalöömise hoogu natuke maha – teine kolmandik lõpetati 12 : 1 eduseisus.

Viimasel kolmandikul hakkas saarlaste lühem pink tunda andma ning ka hiidlased hakkasid üha rohkem meie väravani jõudma. Mängu lõppskooriks kujunes 14 : 5 saarlaste kasuks. Saarlaste poolel said käe valgeks kõik mehed, resultatiivsemad olid Risto Alt ja Edvin Ollin.

Siinkohal tänud hiidlastele väga suurepärase ürituse eest. Ilm oli super, jää oli hea ja kohale oli tulnud suur hulk pealtvaatajaid.

Kui ilma peab, jõuab ehk sel talvel korra veel kohtuda ka Saaremaal.
Saarlaste tiimis mängisid Risto Alt (kapten), Edvin Ollin, Toomas Vara, Ivar Kärme, Marek Pallas ja Risto Leedo.