Egiptuse reisi võitja nakatus reisipisikuga (2)

Egiptuse reisi võitja nakatus reisipisikuga

RAND, PÄIKE JA LIIV: Egiptuse reisi võitnud Kaja peanupp paistab Punasest merest. See on tõeline paradiis naisele, kes on viimased aastad veetnud kodus puudega last kasvatades.

“Sain Egiptuse reisist tõelise reisipisiku,” tunnistas Oma Saare tellimiskampaaniaga reisi võitnud Kuressaare pereema Kaja Laus.

“See reis on parim asi, mis minuga viimasel ajal juhtunud on! Kui keegi teeks pakkumise veel reisile minna, läheks iga kell,” ei olnud aastaid kodus puudega last kasvatanud naine kiitusega kitsi.

Kui Oma Saar õnnelikust reisivõitjast esimest korda kirjutas, oli Kajal ainus probleem, kelle hoolde jätta oma viieaastane puudega laps. “Õnneks lahenes lapsehoidmise lugu nii, et laps sai olla sel ajal lastekodus,” on Kaja tänulik.

Esimene asi, millega Kaja ja tema reisikaaslane pärast viietunnist lendu ja Sharm el Sheiki jõudmist tegid, oli mere äärde minek. Kaja, kes oma sõnul oli reisile minnes valge kui luik ja tagasi tulles kõrbenud kana, ei olnud päikesevõtmisega kitsi. Seda enam, et Eestis parajasti külmakraadid ning lumi maas.

Lisaks rannamõnude nautimisele sai Kaja käia Kairos kuulsaid püramiide vaatamas, delfinaariumis ning kõrbesafaril.

Kaja kiidab ka Egiptuse kööki. “Ma ei ole iial saanud nii maitsvaid kooke, nagu need seal on,” märkis ta, lisades, et juba ainuüksi kookide pärast tasub Egiptuse reis ette võtta.

Oma Saare kampaaniaga reisi võitnud Kaja kampaania pärast ajalehte ei tellinud, vaid otsustas enda sõnul lehte vahetada ning sõlmis selleks otsekorralduslepingu. “Varem mul loosiõnne olnud ei ole,” kinnitas Kaja Oma Saarele.

Reisi, mis loositi tänavuse aasta alguses välja vähemalt pooleks aastaks Oma Saare tellinud inimeste vahel, pani välja reisifirma Wris ning selle maksumus oli 16 000 krooni.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 192 korda, sh täna 1)