Kaie Kand kutsuti sise EM-le

Saaremaa eelmise aasta parim naissportlane, hiljuti Eesti naiste sisemitmevõistluse rekordi 4580 punktini viinud Kaie Kand sai oodatult kutse osalemaks märtsi alguses Torinos toimuvatele Euroopa sisemeistrivõistlustele kergejõustikus.

Kaie Kand ütles Oma Saarele, et põhieesmärk on teha Torinos hea tulemus ning panna sisehooajale ilus lõpp. Milline peaks hea tulemus olema, Kand ei avalikustanud. “Ma ei ütle numbreid,” naeris Kand, tõdedes, et Reval Cupil tehtud tulemus on väga tugev ning selle ületamiseks peab tegema hea võistluse.
Kutse ootuses on Kandil tema enda sõnul kõik treeningud sujunud korralikult ning neiu on Torinos esinemiseks valmis. “Eks ma ikka lootsin, et ma selle kutse saan,” kinnitas Kand.
Euroopa hooaja edetabelis viievõistluses teist kohta hoidev Kaie Kand oli 2009. aasta talvise hooaja põhjal kutsutavatest sportlastest esimene kutse saaja. Sisehooajal näidatud tulemuste alusel said kutse EM-ile ka Yvonne Wisse Hollandist, Christine Schulz Saksamaalt, Antoinette Nana Djimou Prantsusmaalt ja Aiga Grabuste Lätist, edastas Sportnet.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)