Pöide valla aasta tegijaks valiti Enn Kosletski

Pöide vallavolikogu andis Pöide valla 2008. aasta tegija tiitli kahe nominendi hulgast põllumajandusühistu Ranna Agro juhile Enn Kosletskile.

“Ta on aastaid inimestele tööd pakkunud ja olnud ka valla ürituste sponsoriks, toetanud laste ekskursioone,” ütles Oma Saarele Pöide vallavolikogu esimees Mihkel Käärid. “Sellise pikemaajalise tegevuse põhjal otsustasime tunnustuse talle anda,” lisas ta.

Aasta tegija saab kingiks kaks Saaremaa ooperipäevade piletit ja Pöide valla kella, ühtlasi antakse talle sel aastal ka Pöide valla rinnamärk. Enn Kosletski tunnustamine leiab aset täna vabariigi aastapäevale pühendatud aktus-kontserdil Tornimäe rahvamajas.

Pöide valla 2008. aasta tegija tiitli määramise eesmärgiks on avaldada tunnustust isikuile, ettevõtteile või sündmustele, kes/mis on valla arengut positiivselt mõjutanud ning parandanud ja väärtustanud valla elukeskkonda.

Pöide valla rinnamärgi andmise eesmärk on avaldada avalikku tunnustust inimesele, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega silma paistnud vallaelu arendamisel, tõstnud valla mainet ja toonud paikkonnale tuntust.

Mullu valiti Pöide valla aasta tegijaks harrastuslendur Andres Peet.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 133 korda, sh täna 1)